LANXESS worldwide

Corporate Website en | de

Asia

EMEA

Americas

Interactive Worldmap

Find all the contact information for the LANXESS sites worldwide

find out more

LANXESS

LANXESS je přední společnost zabývající se speciálními chemickými látkami s obratem 7.2 miliardy EUR v roce 2018. Společnost má v současné době 15 500 zaměstnanců ve 33 zemích a je zastoupena na 60  výrobních místech po celém světě.

 

Základním oborem podnikání společnosti LANXESS je vývoj, výroba a prodej chemických meziproduktů, přísad, speciálních chemikálií a plastů. Společnost LANXESS je uváděna na předních místech seznamů firem s vysokou hodnotou indexů trvalé udržitelnosti, jako jsou Dow Jonesův index trvalé udržitelnosti (DJSI pro svět a Evropu) a FTSE4Good.

Advanced Industrial Intermediates (AII)

Obchodní jednotka Advanced Industrial Intermediates (AII) je jedním z nejdůležitějších dodavatelů vysoce kvalitních průmyslových chemikálií na světě.

Do řady našich základních produktů patří aromatické sloučeniny, benzylové produkty, aminy, oxidační produkty, polyoly, kyselina adipová, kyselina fluorovodíková a kyselina sírová, thionylchlorid, sulfurylchlorid, hydrazin hydrát a síran vápenatý (anhydritové pojivo).

Navíc jsme globálním partnerem při výrobě, prodeji a vývoji speciálních organokovových produktů, antidegradantů a urychlovačů.